top of page

Aerobics High/Low-impact
Bij low-impact blijft er altijd één voet aan de grond tijdens de pasjes, maar bij high-impact kunnen beide voeten tegelijkertijd van de grond zijn. Simpel gezegd, er wordt gesprongen.
Maar als je niet wilt of kunt springen, wil dat niet zeggen dat je niet welkom bent bij deze lessen, want er wordt altijd een alternatief gegeven voor de ‘gesprongen’ pasjes. En er staat ook lang niet altijd high-impact op het programma. Net als bij elke aerobicsles worden ook hier de warming-up en de series gevolgd door wat spierversterkende oefeningen en natuurlijk de noodzakelijke cooling-down.
Er is geen leeftijdsgrens voor deze groep. Momenteel varieert deze van in de dertig tot in de zestig, maar de groep kan nog genoeg nieuwe leden gebruiken van welke leeftijd dan ook. Dus kom gerust eens een keertje kijken of meedoen!
bottom of page